16

Tuesday, October

Noclegi nad morzem i góry Karpacz, Zakopane centrum

Ekoturystyka
Ekoturystyka

Ekoturystyka

Ekoturystyka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_podroze1.jpgEkoturystyka to sposób podróżowania, który opiera się na ekologicznej świadomości turysty. Chcąc postępować ekologicznie, warto zadbać o nasze podejście do wszystkich sfer życia, również do turystyki.

Chodzi przede wszystkim o to, żeby podróżując nie niszczyć przyrody, środowiska naturalnego, nie przyczyniać się do ich dewastacji. To skarb, który powinien służyć w nienaruszonej formie następnym pokoleniom, nie powinniśmy pozwolić, na jego zniszczenie.
Podczas wakacyjnych wyjazdów, warto zwrócić uwagę na to, by podróżując, ciesząc oko przepięknymi krajobrazami, wypoczywając na łonie natury jednocześnie nie powodować jej degradacji, zanieczyszczenia środowiska naturalnego.
Ekoturyści to przede wszystkim ludzie, którzy szanują przyrodę, nie śmiecą w lesie, nie zrywają w nim roślin, nie płoszą zwierząt. Zwracają także uwagę na środek transportu, którym podróżują, wybierając w miarę możliwości te bardziej przyjazne środowisku, nie spalające dużej ilości paliwa. Ekoturystyka ma wiele form, zarówno wypoczynkowych jak i bardziej aktywnych.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Tags: Szamba Betonowe Brzozów, etykiety inspekcyjne z datą, CPE Gliwice, busy do danii szamotuły, Tynk silikonowy Lakma, Fotoodmładzanie żary, vetrex-v90-alphaline, Usuwanie owłosienia żary, geodeta głogów cennik, Szamba Betonowe Lesko, baront schody

About the author:

Related posts
Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10, Szamba Betonowe Ropczyce, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, armatura łazienkowa Dornbracht, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, Dębki kalendarz imprez 2016, przeszczep chrząstki warszawa